Czekaj trwa pobieranie danych z serwera
zamknij
 
Jeśli nie należysz jeszcze do społeczności doURODY.pl koniecznie zobacz jakie korzyści płyną z rejestracji i załóż sobie konto!
Portal Portal Społeczność Społeczność
 
 
 
 
Weź udział w konkursie "Walentynki na okrągło? Farmona Sweet Secret rozpieszcza nasze zmysły"
kategoria:
autor tematu:
 
 

00gosia00
Dzierżoniów
2011-02-14 14:04
Drodzy osobnicy płci męskiej!

W ciągu jednego dnia nie da się nadrobić całego roku w którym poświęcacie ZA MAŁO uwagi na kobietom! Nas trzeba słuchać a nie tylko potakiwać głową! Nas trzeba tulić i całować w czółko kiedy krzyczymy a nie odwracać się plecami! Nas trzeba komplementować gdy ubieramy nowe ciuchy a nasza fryzura chociaż odrobinę jest inaczej ułożona niż zazwyczaj! Do nas na powitanie trzeba się uśmiechać a na pożegnanie mówić, że już się tęskni! Nam nie trzeba drogich prezentów Nam trzeba Was i więcej czułości. Chcemy na codzień czuć się bezbronnymi istotkami którym zawsze pomagacie! NAS TRZEBA KOCHAĆ! W walentynki nie oczekujemy czegoś szczególnego więc darujcie sobie drogie kolacje i wypady. Wystarczy kwiatek i zapewnienie miłości i reszta naprawdę nie ma znaczenia!


 

magooszowa
konopiska
2011-02-14 15:38
Co prawda nie jest to mój wiersz ale znalazłam go na jednej ze stron internetowych i jest dość zabawny :) myślę, że mogę go tu wkleić, ot tak przewrotnie a wiersz ma głębie, oj ma :)))

Niefrasobliwy panie K
Niefrasobliwy panie K,
rozbrajający uśmiechami:
- Jakie najlepsze miejsce pan zna
do oglądania...ramion nagich?

Czy w parku ławka? Chyba nie,
bo ławka służy do...rozmowy?
Więc z ławki rezygnuje pan
oraz z zacisza mej alkowy.

Niefrasobliwy panie K,
uchylę rąbka tajemnicy:
dla pana takim miejscem jest...
no cóż, pan wie...środek ulicy.

Pan mnie rozśmiesza, aż do łez,
gdy mówi wciąż między wierszami
i gdy bez przerwy myli pan
nieliczne plusy z minusami.

A do spełnienia, pan to wie,
pokonać wiele schodów trzeba.
I nie jest wcale pewne że,
to właśnie schody są do nieba...


 

ona12345
Bydgoszcz
2011-02-14 16:45
Mój drogi Sebastianie,jesteśmy ze sobą już bardzo długo-tak tak 20 lutego minie nam 7 lat.Były wzloty i upadki,gorsze i lepsze dni,ale wytrwaliśmy ze sobą już tyle lat.teraz gdy jesteśmy narzeczeństwem,i w nie dalekiej przyszłości planujemy ślub,proszę Cię tylko o jedno:
Myśl o mnie wszędzie gdzie jesteś,w pracy w drodze do pracy.Chciałabym żebyś częściej do mnie dzwonił,mówił komplementy,i to że mnie kochasz.Chciałabym żeby było tak jak na początku naszego związku.Obudź w nas ponownie te uczucie,żebyśmy mogli znów poczuć motylki w brzuchu.Dbaj o mnie,żeby nigdy rutyna nie wkradła się do naszego związku.
 

magda14lena
Biecz
2011-02-14 17:16
i tak nic nie wygram.. już tyle razy próbowałam

 

pameleczka
Częstochowa
2011-02-14 21:30
Kochanie Panowie:)
Kochajcie nas 24 godziny na dobe i okazujcie to nie tylko 14 lutego:)
Bądzcie dla nas wyrozumiali we wszystkie dni w roku:)
Romantyczne kolacje szykujcie nam co wieczór:)
Kwiaty raz w tygodniu:)
Bo my jestesmy istotkami z innej planety i potrzebujemy milości i ciepla..
Kazdy chyba z was to wie ze męzczyzna ktory ma u boku wspaniałą kobiete dopiero wtedy jest 100% męzczyzna:)
Wiec prosimy was serdecznie i grzecznie o to aby walentynki byly kazdego dnia w roku ..
Dziękujemy:)

A do Do mojego mężczyzny z którym mam przyjemnośc nieglugoo obchodzic nasza 4 rocznice bycia razem:)
Zeby kazdy dzien był taki jak dzis:) Wspaniały i rodosny:) Bez zmartwien i kłutni:) Dziękuje za te wspaniałe walentynki:):*
--------------------------
Ostatnio edytowane przez: pameleczka
Data: 2011-02-14 21:33:54  

--------------------------

 

erikakr
Śmigiel
2011-02-14 22:54
Spójrz na mnie! Popatrz dokładniej! Co widzisz? Widzisz kobietę. Kobietę z uczuciami, która Cię kocha pomimo tych wszystkich twoich wad - pomimo porozrzucanych skarpetek, pomimo wygniecionych koszul i piątkowych wypadów z kolegami na piwo, kończących się w czułych objęciach sedesu. Kobietę, która w dzieciństwie marzyła o szlachetnym rycerzu, która miała swoje ideały i oczekiwania wobec mężczyzn, a która poznając Ciebie zapomniała, że chciała iść do ołtarza z przystojnym blondynem o niebieskich oczach, wysoko postawionym prezesem szanującej się kolporacji, która straciła głowę dla Ciebie - dla Piotrusia Pana, niedojrzałego marzyciela kochającego szybkie samochody i w wolnych chwilach grającego na playstation. Jeżeli widzisz w moich oczach te płomienie, kiedy na ciebie patrzę, jeżeli dostrzegasz to gorące uczucie jakim cię darzę, tą troskę, tą miłość to proszę cię odwdzięć się tym samym - zrozumieniem. Daj mi ciepła, którego tak bardzo mi brakuje a kiedy na mojej twarzy zauważysz grymas to po prostu mnie przytul, przytul mnie również wtedy kiedy jest mi źle, kiedy jest mi smutno, ale też wtedy kiedy z uśmiechem na twarzy cieszę się z tego co mam, w szczególności z ciebie! Przytul mnie kiedy to wracasz z pubu i zastajesz mnie zezłoszczoną w salonie, przytul kiedy krzyczę i rzucam twoimi ubraniami, porozrzucanymi w każdym możliwym zakątku domu - po prostu przytul! Nie krzycz, nie komplikuj, nie unuś się dumą! Poczekaj chwilę. Przejdzie mi zaraz.. Potrzebny mi jest twój anielski spokój, twój niewinny uśmieszek, twoje ramiona, w których uwielbiam się rozpływać. Nie będę ci prawić kazań - na to możliwe, że przyjdzie czas.. Teraz chcę się tobą nacieszyć, twoją obecnością, a więc powiem Ci tylko, że mocno cię kocham i mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz, że z dnia na dzień będę mieć więcej powodów aby tą miłością cię obdarzać.
 

magdalena0506
Częstochowa
2011-02-14 23:01
Mój UKOCHANY MĘŻU!
Bądź taki jakim jesteś. Nie zmieniaj się nigdy. Kocham Cię za to, że jesteś dobry, czuły, wyrozumialy. Zawsze wyciszasz moje czasami rozjuszone emocje. Twój wewnętrzny spokój i opanowanie działają na mnie kojąco i uspokajająco. A do pełni mojego szczęścia dałeś mi zdrową, cudowną, śliczną, upragnioną córeczkę. Nie ważne, że nie obsypujesz mnie kwiatami, nie dajesz prezentów bez okazji. Są w życiu ważniejsze działania. Twoje postępowanie oraz to z jaką miłością i szacunkiem mnie traktujesz jest dla mnie największym prezentem. To jest dla mnie cenniejsze od najdroższych diamentów. Nie chcę niczego więcej. Więc bądź takim jakim jesteś!!! Jesteśmy już razem jedenaście lat, a ja Kocham Cię coraz bardziej. Choc wydaje mi się, że już bardziej nie można - a jednak.
--------------------------
Ostatnio edytowane przez: magdalena0506
Data: 2011-02-21 11:00:50  

--------------------------

 

casablanca12
Bydgoszcz
2011-02-15 08:57
My, kobiety XXI wieku- wyzwolone i w pełni świadome,
Żądamy godnego traktowania, bo nie jesteśmy jedynie od sprzątania.
Chcemy, żeby nasi mężczyżni, przynosili nam śniadania do łożka i szeptali czułe słówka do uszka.
Chętnie jedli nasze obiadki i już więcej, nie chwalili, ze lepiej było im u matki.
Żądamy, kwiatów i czekoladek przez cały rok, a nie tylko, w walentynkową noc.
Kobiety- na zakupy, po nowy ciuszek, a Mężczyżni- do kuchni i niech moc św.Walentego będzie z Wami!.
 

jasmina
Bydgoszcz
2011-02-15 11:37
Luby Mój!

Jak pięknie by to było gdybyś mnie co dzień rozpieszczał fontanną czekolady, gdzie zatapialibyśmy nasze pragnienia wraz z soczystymi truskawkami... Chciałabym byś nie tylko w Walentynki rozpalał mnie do czerwoności w półcieniu świec, żebyś dotykiem swoim prowadził mapę mojej erotyczności do źródeł najskrytszych instynktów. Byś zauważał, każdego dnia intensywną czerwień szminki, która dla Ciebie zdobi moje usta. Komponuj melodie swoich słów, która wraz z nadejściem wieczora przemieni się w pięknie opowiedziana baśń, której to my będziemy głównymi bohaterami. Spraw, by to co niewypowiedziane, każdego dnia pozwalało mi czuć się piękną, kochaną, jedyną...
--------------------------
Ostatnio edytowane przez: jasmina
Data: 2011-02-15 11:37:44  

--------------------------

 

energyenergy
Warszawa
2011-02-15 12:22
Kobieta wracając pierwsza z pracy wzięła leżącą tuż obok telewizora kartkę. Z długopisem był już problem – mężczyzna rzucił go w tajemnicze miejsce…
Tak tą kobietą jestem ja. Po co mi kartka? Kartka to tylko połowa… najważniejsze jest moje narzędzie zła- zaginiony długopis, który leżał pod łóżkiem. To wszystko posłuży mi do spełnienia niecnego planu. Czyli krótko mówiąc do napisania postulatu, moich żądań, wymagań co do zmian mojego mężczyzny. Czas przelać swoje zażalenia i pragnienia na kartkę. Tak będzie bezpieczniej, prawda?

Mój Drogi!
Wyobrażam sobie Twoją minę. Nie, nie. Ja wyobrażam sobie tysiące Twoich min w momencie, kiedy będziesz czytał mój postulat. Wybacz, ale uśmiech sam ciśnie się na usta.
Wiesz co? Właśnie przypominam sobie wczorajsze Walentynki. Tobie też się podobały. Kwiaty, wino, Twoje piękne słowa. Nie mógłbyś robić tego częściej?
Przecież wiesz, że dla kobiety (tak dla mnie też) liczą się gesty. A wiesz co to są wspomniane przeze mnie gesty? Zatem, to jest takie coś, takie Twoje zachowanie, które przypomina mi, że jestem dla Ciebie najważniejszą kobietą w życiu. Zwykłe pocieszenie w mój zły dzień, zaproponowanie herbaty(bez cukru!), miła rozmowa, odkrywanie naszych emocji na nowo. Przypominam Ci, że kobieta to także istota myśląca i czująca, przeżywająca wszystko 10 razy mocniej. Zaakceptuj to odrzucając na bok złośliwości.
I tak, pamiętam, że jesteś tylko człowiekiem. Pomyślałeś pewnie „Chryste! Ile ta kobieta ode mnie wymaga”. A ja ci na to odpowiem: to tylko mała część tego co chciałabym w Tobie podreperować. Spójrz tylko. Co robisz przychodząc z pracy? Po naszym przywitaniu rzucasz się jak najprędzej do telewizora. Kochany, naprawdę telewizor pociąga Cię bardziej niż ja? Ja zdecydowanie jestem o wiele bogatsza o „programy rozrywkowe” niż twoja miłość TELEWIZJA…
Akceptuj mnie taką jaką jestem. To niby zwykły banał, a jak jego realizacja poprawia człowiekowi samopoczucie…
„Pięknie wyglądasz”- ach ten zwrot chyba już dawno uciekł z Twojej głowy, zabierając ze sobą pozostałe oprawione w romantyczność… Właśnie! Romantyczności nigdy za wiele. Nie wymagam od Ciebie noszenia na rękach(nie chcę, aby ucierpiał Twój kręgosłup). Pamiętaj, że zachowanie romantyczne wprowadza kobietę w błogi stan. W stan, z którego korzysta także mężczyzna. To naprawdę łatwe. Dobra kolacja i przyjemny spacer. To tylko garstka pomysłów. Liczę na twoją wyobraźnie…
Ocho, otwierasz już drzwi. Muszę kończyć.
Otwórz swoje serce, kochanie. I proszę nie obrażaj się na mnie;)
P.S. Mimo wszystko uwielbiam w Tobie… Ciebie? Po prostu.
P.S. nr.2 Nasze nowe hasło to:Walentynki na okrągło!

 
 
 
 
Jeśli chcesz być informowany na
bieżąco zapisz się do newslettera.
Twoje dane
Imię i nazwisko:
E-mail:
*
 
 
anuluj wybór
 
 
 
zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.