Czekaj trwa pobieranie danych z serwera
zamknij
 
Jeśli nie należysz jeszcze do społeczności doURODY.pl koniecznie zobacz jakie korzyści płyną z rejestracji i załóż sobie konto!
Portal Portal Społeczność Społeczność
 
 
 
 
Weź udział w konkursie "Bajkowe włosy z Bonacure Sun Protect!"
 
 

ADMINISTRATOR
Łódź
2011-06-29 10:48
Latem nasze włosy, tak jak i skóra, są szczególnie narażone na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Aby uchronić je przed uszkodzeniami, warto sięgnąć po kosmetyki ochronne Bonacure Sun Protect od Schwarzkopf Professional, które sprawią, że nasze włosy będą lśniące, miękkie i jedwabiste w dotyku! BC Sun Protect Szampon do włosów i ciała oraz BC Sun Protect Fluid na Końce Włosów możecie teraz wygrać w naszym konkursie! Jak je zdobyć? Dokończcie zdanie: „Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach...". Jak dalej potoczą się losy księżniczki? I dlaczego została uwięziona w wieży? Puśćcie wodze fantazji i popiszcie się swoją kreatywnością! Najciekawsze opowieści nagrodzimy. Uwaga! Możecie użyć maksymalnie 200 słów.

Na Wasze wypowiedzi czekamy od 29.06.2011 do 6.07.2011 do godziny 11:00. Powodzenia!

Szczegółowe informacje na temat konkursu i nagród znajdziecie tutaj: http://www.dourody.pl/Bajkowe_wlosy_z_Bonacure_Sun_Protect.html
 

marttoolla
Oswięcim
2011-06-29 11:24
„Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach...

Była blondynką ale ze względów bezpieczeństwa ( gdyz mnóstwo rycerzy chciało ja porwać) zamknięto ją w wieży i jej piekne włosy zczerniały. Mineło kilka lat, kiedy księżniczka przerodziła sie w piekna dojrzałą kobiete i zapragnęła poczuć wiatr we włosach, słońce na twarzy i co to znaczy piasek na stopach.
W ucieczce pomogła jej zaprzyjaźniona papużka ktora przyniosła odżywki Bonacure Sun Protect i dzięki nim odmieniła swój wygląd Księżniczki- by nikt jej nie poznał.
Jej włosy stały sie na powrót lśniące,złociste i jedwabne. . .
Księżniczka znalazła schronienie w zamku przystojnego rycerza Schwarzkopf'a który jak sie okazało to on wysyłał papuzkę. Od tej pory zyli długo, jedwabiscie, pod ochrona Schwarzkopfa:)
 

martalobos
Prudnik
2011-06-29 11:33
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach... Księżniczka ta miała na imie Marta, była piękna, ale miała jedną wadę, jej włosy były przesuszone i matowe. Wsydziła sie pokazywać ludziom, dlatego poprosiła swojego ojca, aby zamknął ją w wieży i tam mogła w spokoju rozmyslać nad tym co zrobić, aby jej włosy spowrotem nabrały blasku. Gdy tak myślała nad swym losem, nagle usłyszała pięknego ptaka. Był on tak piękny, że zpierał dech w piersi księżniczki. Miał on kruczoczarne pióra (podobne do włosów Marty), ale były lśniące i jedwabne. Księżniczka zaniemówiła, a ptak przemówił ludzkim głosem: "księżniczko, jesteś taka piękna, nie możesz cale życie spędzić na wieży, mam dla Ciebie prezent, tam na dole czeka książe i ma dla Ciebie buteleczkę z pewnym płynem, umyj w nim włosy, a beda one lśnić tak samo jak moje pióra". Marta się ucieszyła i umyła włosy. Stały się one piękne, lśniące i puszyste, a płyn nazwała "Ochrona słoneczna z Bonacure", czyli Bonacure Sun Protect. Gdy tylko księżniczka wyszła z wieży, wszyscy zaniemówili na jej widok, a ona i książę Piotr, żyli długo i szczęśliwie.
--------------------------
Ostatnio edytowane przez: martalobos
Data: 2011-06-29 11:35:31  

--------------------------

 

tusiek
Ciasna
2011-06-29 11:50
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach...

Księżniczka ta słyneła z pięknych ,zdrowych włosów niestety zła wiedźma zazdrosna o jej urodę zamknęła ją w wieży i gdy tylko wyszłaby na zewnątrz słonce zniszczyłoby jej włosy i wysuszyło.Przerażona księżniczka więc siedziała w ukryciu i szlochała nad swym losem.Nie chciała stracic pięknych pukli loków i tak mijał dzień za dniem.Pewnego dnia pod wieże zajechał na białym rumaku rycerz zwany Schwarzkopf,który będąc zakochanym w księżniczce długie lata spędził na sporządzeniu mikstury,która zwalczyłaby czar. Udało sie!
Swą miksturę nazwał Bonacure Sun Protect i gdy tylko księżniczka nałożyła ją na włosy czar prysł i zakochani mogli razem udac się w stronę słońca szczęśliwi że czar pięknych włosów księżniczki nadal trwa a zła wiedźma wyłysiała i sama ukryła sie ze wstydu w wieży.
 

askka
Lubraniec
2011-06-29 12:01
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach..
Niestety na księżniczkę rzucono czar… Zazdrosna wiedźma nie mogła znieść, że o rękę księżniczki zabiegają wszyscy kawalerowie , zazdrościła Jej czarnych włosów, których sama nie miała, gdyż przed laty wyłysiała wypijając miksturę farbującą włosy. Postanowiła zemścić się na biednej królewnie i rzuciła klątwę. Za każdym razem kiedy jakikolwiek mężczyzna spojrzał na księżniczkę Jej włosy zaczynały wypadać. Zbiegli się medycy z całego świata szukając antidotum, bezskutecznie. Pewnego dnia na wyspę przypłynął nieznany przybysz, do niego także dotarła straszna nowina . Postanowił odwrócić czar, wybrał się do wiedźmy i zaczął wychwalać Jej nowoczesną fryzurę. Naopowiadał, że wszystkie panny zaczynają golić swoją głowę, włosy są już niemodne. Wiedźma od razu przypomniała sobie o łysiejącej dziewczynie, która po raz kolejny mogłaby pozbawić ją wszystkich kandydatów na męża i odwróciła zaklęcie, tym razem zażyczyła sobie aby księżniczka miała najzdrowsze , lśniące i jedwabiste włosy, wynalazła miksturę BC Sun Protect. Wtedy książę zniszczył księgę czarów. Wiedźma na zawsze stała się pośmiewiskiem , natomiast królewna cieszyła się wspaniałą fryzurą, nauczyła się receptury wspaniałej mikstury i wraz z księciem stworzyli nową linię kosmetyków.

 

jolka2187
Tarnobrzeg
2011-06-29 12:05
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach...Księżniczka miała niesamowitą urodę a przede wszystkim zachwycała swoimi pięknymi, mieniącymi się włosami, które biły blaskiem i wszystkich olśniewały. Dlatego też każda kobieta zazdrościła Księżniczce włosów i z tej zazdrości uwięziły ją w wieży z piaskowca, który źle wpływał na śliczne włosy księżniczki. Włosy robiły się suche i łamliwe a księżniczka traciła wiarę na szczęśliwe zakończenie. Plotki na wyspie szybko się rozeszły o uwiezionej księżniczce. Pewien przystojny Książę postanowił ją uratować i wymyślił podstęp. Wmówił złym i zazdrosnym kobietą że odnalazł recepturę dzięki której księżniczka ma tak bujne i lśniące włosy. Wręczył im miksturę z najgorszych preparatów gdy kobiety użyły specyfiku ich włosy zaczęły robić się siwe i wypadać. Złe kobiety wpadły w panikę i nie mogąc już patrzeć na siebie uciekły daleko z wyspy. Książę miał już wtedy wolną drogę do uwolnienia piękniej Księżniczki . Po jej uwolnieniu z wysokiej wieży wręczył jej prawdziwą odżywkę po której jej włosy się zregenerowały stały się lśniące piękne i jeszcze dłuższe. Księżniczka i Książę zamieszkali w sowim zamku w którym żyli długo i szczęśliwie a ozdobą były piękne włosy księżniczki.
 

malgo1321
Baranów
2011-06-29 12:24
wielu rycerzy przyjeżdżało na wyspę,aby uwolnić śliczną księżniczkę lecz żadnemu się nie udało.Dziewczyna wciąż stała w zakratowanym oknie wieży i smutnym wzrokiem patrzyła przed siebie.Rycerze nie wiedzieli,że uwolnić ją może tylko ten śmiałek,który znajdzie rozwiązanie na problem,z jakim borykała się księżniczka już od dawna:jej długie,ciemne włosy wypadały,były słabe,miały rozdwojone końcówki i zupełnie straciły blask.Kiedy dziewczyna straciła już nadzieję na uzyskanie pomocy,a tym samym na uwolnienie ,pojawił się skromny fryzjer z dalekiego kraju.Przywiózł ze sobą nieznane dotąd kosmetyki z serii,,Bonacure Sun Protect".Kiedy księżniczka zaczęła ich używać jej włosy stały się lśniące i zdrowe.Brama prowadząca do wieży otworzyła się i dziewczę było wreszcie wolne.Młodzi od pierwszej chwili spotkania pokochali się i zamieszkali w kraju narzeczonego.Odtąd księżniczka oraz inne dziewczyny miały piękne i zdrowe włosy.
 

merkana
Przeworno
2011-06-29 12:24
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach. Była córką Królewny Śnieżki i legendarnego centaura. To właśnie po nich odziedziczyła swój największy dar- kruczoczarne włosy, które nosiła jej matka, przypominające końską grzywę... Niestety, gdy księżniczka dorastała, zaczęło ujawniać sie jej końskie oblicze. Wierzgała nogami, niegrzecznie parskała śmiechem a i śmiech ten był iście koński... Najbardziej niebezpieczne było jednak jej zarzucanie grzywą i długą, smolistą czupryną. Uwięziono ją więc w wieży, gdy miała 14 lat i na kolejne 5 słuch o niej zaginął. Każdego dnia, o północy, z wieży dobywało się rżenie konia, nikt jednak nie wiedział skąd się ono brało. (Dodam, że jej ojciec nie był znany wszystkim poddanym. Gdy tylko dowiedział się o ciąży Śnieżki, wyjechał do Skandynawii.) Pewnego dnia poprzez mury otoczonej cierniami wieży zaczęły wyrastać czarne pukle. Niczym kłącza obrastały rośliny, nawet mur obronny, a gdy słońce było w zenicie- blask pukli oślepiał wszystkim widzów tego nadzwyczajnego zjawiska. Pewnego dnia, jeden z ówczesnych giermków zauważył, że włosy te wyrastają także z okna wieży. (A swoją drogą, zastanawiające, że nikt wtedy nie postanowił zajrzeć do środka, ani dowiedzieć się co kryje wieża... Dziś pewnie wybito by jej okna, a całą wieżę, łącznie z cierniami, pokryto by graffiti). Wybudował więc misterne drewniane schody i po kilku dniach wtargnął do komnaty księżniczki. Leżała na swym łożu i żałośnie łkała. -Czemu płaczesz, królewno? Jak mogę Ci pomóc?- zapytał giermek. -Moje włosy zostały zaczarowane. Z każdym dniem coraz bardziej bledną, matowieją, a do tego rozdwajają się. Musisz zdobyć magiczny eliksir"Słonecznej Ochrony", ponieważ słońce dociera do komnaty, niszczy włosy, a ja... zamieniam się w konia.
Czym prędzej wyskoczył z wieży i niesiony siłą ducha, postanowił sporządzić eliksir. Zdobył olejek palmowy, witaminę E z oleju słonecznikowego, przeciwutleniacze i magiczną roślinę "Bonacure Flower". Wymieszał, wyszeptał magiczne słowa "By księżniczka była znów sobą, o pieknych i lśniących włosach, by koń odszedł w niepamięć, by nie straciła nosa" i podał eliksir księżniczce. Jednak nie skończyło się to happy endem, ponieważ księżniczka tak naprawdę skrywała pod kotarą włosów złe oblicze i gdy tylko znów zmieniła się w kobietę, ukradła giermkowi recepturę na eliksir, wzbogaciła ją o kilka składników i stając sie okrutną królową, zapoczątkowała istnienie królestwa Schwarzkopf...
Hej, hola! Tak, tak. Potem jednak została zdetronizowana, a królestwo zasłynęło najlepszymi produktami do pielęgnacji włosów. 10 lat później, gdy obchodzono rocznicę obalenia królowej, wydano wielką ucztę. A i ja tam byłam, miód i mleko piłam....:):D
 

asia25
Lubin
2011-06-29 12:35
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach...
Została uwięziona ze względu na wysoką szkodliwość jaka w tamtych czasach było uwodzenie żonatych mężczyzn.Uwodziła Bo Kochała Księcia,niestety bez wzajemności-a jej poczynania(uwodzenie)była z zemsty!Księżniczka słynęła z ogromnego poczucia humoru i urody.Jej włosy były tak lśniące,grube i długie,że nie raz puszczała je z wieży,by Jej pochlebcy mogli do Niej zawitać.Z biegiem czasu,kiedy była skazana tylko i wyłącznie na wodę i mydło,Jej włosy zaczęły się łamać,wypadać w nadmiernych ilościach i matowieć,z czasem wyglądała Jak niejedna wiedźma.Księżniczka szlochała,włosy to był Jej znak rozpoznawczy,a cóż miała zaradzić kiedy była zamknięta.Pewnej Nocy na wieżę wkradł się Książę,Ten Sam w którym Księżniczka Asia Się kochała....Porwał Niewiastę do Dobrej Wróżki,by ta pomogła odzyskać Jej piękne włosy.Wróżka ta dała jej specjalne specyfiki do włosów-szampon i specjalną miksturę na końcówki.Podziałało Natychmiastowo.Księżniczka znów mogła czuć się pieknie i szczęśliwie-tym razem z dwóch powodów,którymi były znów Piekne włosy i Milość Księcia,którego Kochała od Lat.Od tej Pory Księżniczka i Książę żyli razem długo i szczęśliwie;)
 

Anula84
Grodzisk Wielkopolski
2011-06-29 13:50
Na pięknej egzotycznej wyspie Bonacure w wysokiej na 100 metrów wieży z jasnego piaskowca została uwięziona piękna księżniczka o długich, kruczoczarnych włosach... Księżniczka miała na imię Plątunka i cieszyła się w okolicy bardzo złą sławą, bo przy jej narodzinach mieszkająca w okolicy wiedźma rzuciła na nią koszmarny czar – dziewczyna miała pozostać w zamknięciu dopóki nie trafi się śmiałek, który dałby radę rozczesać jej włosy i nadać im piękny połysk…

Wielu chętnych przybywało pod wieżę księżniczki, aby spróbować swych sił. Przynosili złote grzebienie, kryształowe szczotki do włosów, nawet szczerosrebrne grabie… I sięgali nimi do zwisającego z okna warkocza, by go rozczesać i zdobyć rękę Plątunki.

Nic to jednak nie dawało, włosy dziewczęcia wciąż pozostawały splątane, a śmiałkowie ginęli ze wstydu, że pokonał ich włos niewieści.

Aż przybył pod wieżę z piaskowca rycerz w czarnym hełmie. Wołali na niego Schwarzkopf – Czarnogłowy. Rycerz ów wyjął z zanadrza tajemnicze pojemniki, a ich zawartością nakazał umyć włosy Plątunki.

I stał się cud. Splątane włosy po namaszczeniu specyfikami nie tylko wygładziły się i dały bez trudu rozczesać, ale też odzyskały blask i piękny kolor, choć po latach wystawiania na słońce bardzo spłowiały. A Schwarzkopf? Wiadomo, dostał księżniczkę, królestwo i dozgonną wdzięczność tych, którym ofiarował cenny specyfik.
 
 
 
 
Jeśli chcesz być informowany na
bieżąco zapisz się do newslettera.
Twoje dane
Imię i nazwisko:
E-mail:
*
 
 
anuluj wybór
 
 
 
zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.